Нови производи

Нови производи

Sort By

Купувајте по категорија

Препорачани производи

Clients Reviews

ПРОМОЦИИ

Nova Kolekcija

Marry Me

Создадовме J.-Laque нијанси кои се елегантни и гламурозни со најнежните нијанси за сите љубители на неутрален, воздушен, класичен стил и безвременска елеганција, а целата колекција доаѓа во специјална кутија #jananails! 👩🏽‍🔬🎁

Новитети

DURAGEL COLOR BASE

Покрај нашите постоечки основи Angel, Opal, Girl Code, First Love & Bombshell, додадовме три нови нијанси кои ќе ве воодушеват: Foundation, Sleeping Beauty & Milk!. 😍💖

Новости

Nights in Rio

Еј Егзотични Naillover! 🎉Добредојдовте во Рио де Жаниеро! 💃🏽🕺🏽 Една од врвните дестинации пристигна само во #JanaNails, со светлата на неизбежниот карневал, со мноштво светли бои кои ни го носат предизвикот на најлудата ноќ. Ноќите во Рио е колекција од која пука егзотика, инспирирана од бразилското сонце, карневалот, самба-ритамот, пердувите, летните...

ShowGirl

Еј #NailGirl - ви го пренесуваме розовото шоу! ShowGirl е колекција во која можете еуфорично да заблескате како светулка, да плачете магични солзи на еднорог, да бидете малку лукави како Copycat или со допир на ретро гламур со Пин-ап. Колекцијата се состои од пет #розови бои кои се незаменлив дел...

has been added to your cart.
Checkout